-->
Strona główna | Mapa serwisu | English version  
Ryszard Kusz
Strona domowa
Stronka jest moją wizją rzeczywistości ukrytej przed ludźmi, robiona przy małej wiedzy warsztatu webmastera
O sprawach tu poruszanych nie dowiesz się w oficjalnych mediach

”i poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli” - [Jan 8, 32]
Inwigilacja
Nauka i technika > Inwigilacja

Mikroimplanty, kontrola umysłu i cybernetyka - czyli "Nowy Porządek Świata" - z cyklu mity i fakty o Ameryce
======================================
tekst Rauni-Leena Luukanen-Kilde, doktora medycyny,
byłego pracownika medycznego w Finlandii - grudzień 2000


W 1948 roku Norbert Weiner opublikował książkę pod tytułem "Cybernetics", która definiuje komunikacje neurologiczną, oraz teorie kontroli, istniejące w tamtych czasach w użyciu w małych kręgach.
Yoneji Masudu, ojciec "Information Society", przedstawił w 1980 roku swój pogląd na temat do jakiego stopnia niszczona jest nasza wolność w Orwellowski sposób przez technologie cybernetyczne, o czym większość ludzi nie ma zielonego pojęcia. Owe technologie pozwalają łączyć przy pomocy wszczepianych implantów mikroczipowych i satelitów, mózgi ludzi z super komputerami.

Pierwsze mózgowe implanty zostały chirurgicznie wszczepione w 1974 roku w stanie Ohio, USA oraz w Sztokholmie w Szwecji. Zaś mózgowe elektrody zostały zainstalowane w czaszce dziecka już w 1946 roku bez wiedzy rodziców. W latach 50-tych i 60-tych elektroniczne implanty wszczepiane były do mózgów zwierząt i ludzi, zwłaszcza w USA podczas prowadzonych badań nad modyfikacja zachowań, oraz
funkcjonowania mózgu i ciała.
Metody Kontroli umysłu (Mind Control - MD) stosowane były dla uzyskania zmiany ludzkich zachowań i przekonań. Wpływanie na funkcjonowanie mózgu stało się ważnym celem w działaniach militarnych i
wywiadowczych.

30 lat temu implanty mózgowe widoczne na zdjęciach rentgenowskich miały wielkość 1-go centymetra. Po latach ich rozmiar zmniejszył się do wielkości ziarenka ryżu, wykonywane z silikonu czy innych materiałów. Obecnie są wystarczająco małe aby wszczepić je w jakiekolwiek miejsce naszego ciała podczas zwykłej operacji lub zabiegu, z wiedza lub bez wiedzy pacjenta. W dzisiejszych czasach jest praktycznie niemożliwością wykrycie takich implantow.

Obecna technologia pozwala na wszczepianie każdemu noworodkowi takich mikroczipow, które pozwalają identyfikować daną osobę przez okres całego życia. Plany takich operacji dyskutowane były i są od lat w Stanach bez informowania o tym opinii publicznej. Szwedzki premier Olaf Palme wydal zezwolenie w 1973 roku na wszczepianie implantów więźniom, a były generał Jan Freese z Data Inspection wykrył wykonanie podobnej operacji w 1980 roku wśród pacjentów domu starców.

Zaimplantowany człowiek może być namierzony gdziekolwiek przebywa.
Funkcjonowanie jego mózgu może być zdalnie kontrolowane i wyświetlane na monitorach super komputera. Elitarne kregi eksperymentatorów namierzają tzw. "margines społeczny" jako pierwsza linia ich projektów i działań.

Dzisiejsze mikroczipy działają na zasadach fal radiowych o niskich frekwencjach. Za pomocą satelity, zaimplantowany człowiek może być zlokalizowany w każdym punkcie naszej ziemi. Techniki te wykorzystywane były w Iraku. Doktor Carl Senders opracowal Intelligence-manned Interface (IMI), który
wstrzykiwany jest do ciała człowieka. Wcześniej, podczas wojny w Wietnamie wstrzykiwano żołnierzom tzw. "Rambo Czip" odpowiedzialny za wzrost adrenaliny we krwi. 20 miliardów bitów na sekundę super komputery w Amerykańskiej (NSA) National Security Agency są w stanie "widzieć i słyszeć" każdego żołnierza na polu walki z wykorzystaniem Remote Monitoring System (RMS).

Kiedy 5-cio mikronowy mikroczip, gdzie średnica ludzkiego włosa wynosi 50 mikronów, zostanie umieszczony w gałce ocznej pozwoli to na ściąganie neuroimpulsow mózgowych odpowiedzialnych
za węch, dotyk, mówienie, widzenie danej osoby. Raz tylko ściągnięte do pamięci komputera poddawane są przeprogramowaniu i retransmitowane są do mózgu poprzez ten sam czip.

Używając RSM, operator takiego super komputera jest w stanie wysłać elektromagnetyczne instrukcje do dowolnie wybranego zaimplantowanego mózgu. Dla przykładu, zupełnie zdrowy człowiek może nagle zacząć słyszeć "wewnętrzny" glos w swojej głowie.

Każda myśl, reakcja, sygnał dźwiękowy czy obraz wywołuje specyficzne sygnały neurologiczne. Elektromagnetyczne zdalne stymulacje są wstanie zmienić prądy mózgowe i spowodować wykonywanie konkretnych, komputerowo zaprogramowanych działań, czy nawet odczuwać niedowytrzymania ból zadawany podczas fizycznych tortur.

Elektroniczny system NSA jest w stanie na okrągło śledzić miliony ludzi w tym samym czasie. Każdy z nas posiada unikalne bioelektryczne frekfencje w mózgu dokładnie tak samo jak odciski palców. Używając Electromagnetic Frequency (EMF) jest możliwe stymulować prace mózgu 24 godziny na dobę. W ten sposób
śledzone są myśli i poczynania amerykańskich astronautów.

Washington Post pisal w 1995 roku o ksieciu Williamsie z Wielkiej Brytanii. Williams żyje z implantem od 12-go roku życia. W przypadku porwania czy innej tragedii, książę będzie namierzony w ciągu sekund.

Masowe media zupełnie pomijają fakt naruszania prywatności danej osoby do końca jej życia. Może być
taka osoba manipulowana w różnoraki sposób. Może stać się agresywna lub anemiczna. Nawet aspekt seksualny może być manipulowany. Sygnały myślowe mogą być czytane i rejestrowane i to wszystko bez wiedzy delikwenta.

Perfekt cyber żołnierz może być stworzony. Ta tajna technologia używana jest przez NATO od 1980 roku bez cywilnej czy akademickiej świadomości. Tylko szczątkowe informacje o tej technologii dostępne są w elitarnych profesionalnych i akademickich pismach.

Kontrola umysłem może być użyta w celach politycznych.
Jest bardzo łatwo zaprogramować człowieka tak aby stal się zabójcą lub nawet samobójcą-bombą. Alarmowe przykłady tego fenomenu można znaleźć w Ameryce. Potem bardzo łatwo rozpocząć kampanie przeciwko takim indywidualistom.

Ta "cicha wojna" prowadzona jest przeciwko cywilom i żołnierzom przez wojskowe i wywiadowcze służby. Od roku 1980-tego Electroniczne Stymulacje Mózgu (ESB) stosowane są potajemnie do kontroli ludzi.

Z inicjatywy amerykańskiego senatora Johna Glenna w styczniu 1997 roku, rozpoczęła się dyskusja nad groźbą radiacji cywilnej populacji. Radiacja emitowana jest przez helikoptery i samoloty w powietrzu, satelity, zaparkowane samochody, mieszkalne domy, telefony komórkowe, telewizory i radioodbiorniki.
Również chemiczne i bakteriologiczne metody kontroli umysłu są używane na świecie.

Dzisiejsza super technologia używana w Stanach, Izraelu, czy innych krajach zagraża ludzkiej rasie. Obecne super komputery są wstanie śledzić i kontrolować życie populacji całej ziemi.
Obecnie jest bardzo łatwo zasugerować społeczeństwu zachodniemu potrzebę zaistnienia implantow
jako perfekcyjne narzędzie identyfikujące poszczególnego człowieka, zwłaszcza w dobie tzw. "walki z terroryzmem".

Czy jesteśmy gotowi na robotyzacje ludzkości wraz z totalna eliminacja prywatności, włączając w to wolność myślenia?
Kto z nas ludzi dobrowolnie zgodzi się na filtrowanie naszych najskrytszych myśli przez "Wielkiego Brata"?

Na świecie istnieje technologia do stworzenia totalitarnego "Nowego Porządku Świata".
Powstała neurologiczna komunikacja do kontrolowania niezależnego myślenia oraz socjalnej i politycznej aktywności ludzi na rzecz prywatnych i militarnych interesów.

Kiedy nasze mózgi zostaną globalnie podłączone do super komputera będzie za późno na jakiekolwiek protesty. Teraz jest czas na edukacje społeczeństwa przez dostępną literaturę oraz inne środki wymiany informacji.

Nie bez powodu Amerykańskie Stowarzyszenie Psychiatryczne wydało Diagnostic Statistical Manual IV, przetłumaczone na 18 języków. Psychiatrzy pracują dla amerykańskich służb specjalnych. Ta psychiatryczna "biblia" doskonale ukrywa tajne badania i wdrażania w życie Mind Control technologii.
Powszechne są twierdzenia o paranoi i schizofrenii, a nie o rzeczywistych skutkach stosowania tajnych technik kontroli umysłu.
Ofiary takich praktyk rutynowo oceniane są jako umysłowo chore. Lekarze nie są szkoleni na uniwersytetach, że pacjent może mówić prawdę opowiadając o słyszanych glosach w swej głowie. Często taki pacjent używany jest jako "świnka doświadczalna" w psychologicznej wojnie.

Czas bezlitośnie ucieka i w końcu może być za późno na zmianę lub zatrzymanie kierunku militarnej medycyny. Taka akcja potrzebna jest kiedy mamy na myśli
przyszłość wolności człowieka.

Dodaj wpis do księgi gości

Pokaż wpisy
Kontakt: ryszard.k@poczta.itl.pl